“Наше завдання – до кінця наступного року запустити автосполучення через Подільсько-Воскресенський міст. Мешканці Троєщини чекають на це”, – сказав Кличко.
За його словами, наступним етапом буде будівництво лінії метро на Троєщину.
Також протягом найближчих двох років у столиці планують завершити будівництво двох нових станцій Сирецько-Печерської гілки метрополітену – “Мостицька” і “Проспект Правди”.
Відповідаючи на запитання ведучого, Кличко зазначив, що на Шулявському шляхопроводі будівельні роботи тривають за графіком. “Роботи зі зведення Шулявського мосту тривають за графіком. Наші плани – до кінця цього року відкрити рух транспорту по новому Шулявському шляхопроводу”, – сказав Кличко.