< НАЗАД

Кличко: До кінця наступного року ми відкриємо автосполучення через Подільсько-Воскресенський міст

15.05.2019

“Наше завдання – до кінця наступного року запустити автосполучення через Подільсько-Воскресенський міст. Мешканці Троєщини чекають на це”, – сказав Кличко. 

За його словами, наступним етапом буде будівництво лінії метро на Троєщину.

Також протягом найближчих двох років у столиці планують завершити будівництво двох нових станцій Сирецько-Печерської гілки метрополітену – “Мостицька” і “Проспект Правди”.

Відповідаючи на запитання ведучого, Кличко зазначив, що на Шулявському шляхопроводі будівельні роботи тривають за графіком. “Роботи зі зведення Шулявського мосту тривають за графіком. Наші плани – до кінця цього року відкрити рух транспорту по новому Шулявському шляхопроводу”, – сказав Кличко.