








“Хто б не був Президентом, я, однозначно, зроблю все від мене залежне, щоб Україна ні в якому разі не змінила свій європейський напрямок розвитку. Я, як людина, яка жила в Європі, знаю, що таке європейські цінності та стандарти життя – не з газет, не з телебачення, а з власного досвіду. Європейський напрямок, НАТО – це єдино правильний напрямок розвитку для України!” – сказав Віталій Кличко.
Мер додав, що незалежно від того, кого український народ обере Президентом, його завдання, як столичного мера, щоб Київ показував приклад європейської столиці. Щоб місто змінювалося і розвивалося.
Міський голова пояснив, що прийшов на дільницю за годину до завершення голосування, бо працював протягом дня – мав робочі наради та перевіряв, як тривають роботи зі зведення велосипедно-пішоходного мосту з Володимирської гірки до Арки дружби народів та з реконструкції Алеї художників.