Також у коментарях журналістам він відзначив, що столична влада допомогла організувати та провести MotoOpenFest. Так, з міського бюджету на організацію фестивалю виділили 3,5 млн грн, ще 2,6 млн грн – спонсорські кошти.
У заході беруть участь 100 спортсменів, які будуть змагатися у кількох дисциплінах на Кубок Києва з кільцевих мотоперегонів (Grandprix Open Cup і Supermoto Open Cup) та Time Attack – перегонів на найкращий час кола.
Фестиваль триватиме фактично три дні. Розпочався він у п’ятницю у Пирогово перегонами на Кубок Києва з кантрі-кросу та мотокросу, у суботу фестиваль переїхав на автодром «Чайка». Крім спортивних змагань на глядачів та мотогонщиків чекає яскрава музична програма – це і легендарні Uriah Heep, фіни Lordi, які перемогли свого часу на «Євробаченні» та багато молодих гуртів з України та закордону.