“У порушення всіх норм, без будь-яких дозволів дуже часто будують у парках і скверах, на місці дитячих і спортивних майданчиків. Хтось заробляв гроші, отримуючи хабарі за дозволи. Це велика проблема, яка дісталася нам у спадок. Це результат тієї політики розвитку міста, яка була у попередні роки. І тепер ситуація абсурдна: у нас часто демонстрації перед мерією – один день проти будівництва, в інший день – приходять будівельники, яким не дають будувати. І цю конфліктну ситуацію нам потрібно розв’язати”, – відзначив Віталій Кличко.
Мер підкреслив, щоби не виникало нових “еліта-центрів”, столична влада оперативно реагуватиме на всі незаконні будівництва у Києві.
“Ми повинні затвердити план розвитку міста. Ми повинні зробити зонінг, виділити території, де дозволено будівництво, або де йде реконструкція житла, або де зносяться старі непридатні будівлі і будують нові”, – зазначив Київський міський голова.