< НАЗАД

Кличко: В столиці збільшується кількість хворих на грип та ГРВІ

26.02.2021
“Хочу зазначити, що в Києві збільшилась кількість хворих на грип та ГРВІ. За даними «Київського міського лабораторного центру МОЗ України», минулого тижня в столиці зареєстрували майже 13 тисяч хворих. Із них: 7,5 тисяч дорослих та понад 5,3 тисячі дітей. Більш, як 40% хворих дітей – шкільного віку”, – повідомив Кличко.
 
Він зазначив, що до медзакладів міста госпіталізували 582 людини, серед них – 58 дітей.
 
“Тому вкотре закликаю всіх берегтися. Дотримуватися елементарних правил. І при перших же ознаках хвороби – звертатися до лікарів. Бо тільки минулого року в столиці від ускладнень після грипу померли 676 людей”, – підкреслив Віталій Кличко.