< НАЗАД

Кличко: В столиці виявили за минулу добу 454 хворих на коронавірус. Померли 15 людей

23.02.2021

«454 підтверджених випадків захворювання на коронавірус за добу в столиці. Померли 15 людей. Усього за період пандемії в місті 2596 летальних випадків від вірусу. А підтверджених випадків захворювання на сьогодні вже 135 129», – повідомив Кличко.

Захворіли: 195 жінок віком від 20 до 93 років, 231 чоловік віком від 18 до 84 рокiв. А також 8 дівчаток віком від 2 до 17 років та 20 хлопчиків від 8 місяців до 16 років.

До лікарень столиці госпіталізували 88 пацієнтів. Одужали минулої доби 378 людей. Загалом коронавірус подолали 92 303 киянина.

“Найбільше випадків захворювання виявили в Дарницькому районі –  121,  Святошинському – 64 та в Деснянському – 60 випадків”, – зазначив Віталій Кличко.