< НАЗАД

Кличко: Цього тижня в столиці народилося 310 немовлят

05.02.2021

«Цього тижня в столиці народилося 310 немовлят: 148 хлопчиків та 162 дівчинки. Серед них –  три двійні. Всього з початку цього року в столиці з’явилися на світ 2397 дітей. Серед них 35 двієнь та одна трійня», – повідомив Кличко. 

Шлюб у столиці за попередній тиждень узяли 167 пар. А розлучилися – 37 родин.

Усього з початку року в Києві побралися 992 пари. Розлучилися ж – 223.

«У порівнянні з минулим роком, за цей період кількість зареєстрованих шлюбів у столиці збільшилася на 1 %. Кількість розлучень зменшилась на 35 %, – зазначив мер. – Бережіть своїх близьких! Підтримуйте один одного! Долайте гідно всі виклики!», – наголосив Віталій Кличко.