«У Києві виявили за минулу добу 301 хворого на коронавірус. П’ятеро людей померли. Усього за період пандемії в столиці 2195 летальних випадків від вірусу. Підтверджених випадків захворювання на сьогодні вже 122 997», – повідомив Кличко.
Захворіли: 173 жінки віком від 18 до 99 років та 121 чоловік віком від 19 до 95 рокiв. Також 3 дівчинки від 11 до 17 років і 4 хлопчики від 15 днів до 16 років. Захворіли, зокрема, 8 медиків.
До лікарень столиці госпіталізували 25 пацієнтів. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.
Одужали за добу 211 людей. Усього коронавірус подолали 48 073 мешканці столиці.
«Найбільше випадків захворювання виявили в Дарницькому районі – 123, у Солом’янському – 54 та в Дніпровському районі — 40 випадків, – зазначив мер. – Не нехтуйте своїм здоров’ям! Бережіть себе!», – наголосив Віталій Кличко.