“Місто визначило для прийому хворих на коронавірус понад 5 тисяч ліжок у 29 медзакладах столиці. Три з них – заклади «Укрзалізниці», – сказав Кличко. – Сьогодні хворих на коронавірус вже приймають 23 медзаклади, де підготували 4 тисячі ліжок. Із них подачею кисню обладнані понад 3 100 ліжок. Зокрема, 2 120 – з централізованою подачею”, – зазначив мер.
За його словами, кисневих концентраторів у медичних закладах Києва наразі – 993.
Як зауважив Віталій Кличко, на збільшення ліжкомісць із подачею кисню місто виділило майже 30 мільйонів гривень. Це – кошти на капітальний ремонт систем киснепостачання. Ще близько 7,4 мільйони витратили на закупівлю кисневих концентраторів.