< НАЗАД

Кличко: У столиці виявили ще 896 хворих на коронавірус. Померли 20 людей

15.01.2021

“У Києві за минулу добу виявили 896 хворих на коронавірус. Померли 20 людей. Усього за період пандемії в столиці 2161 летальний випадок від вірусу. А підтверджених випадків захворювання в місті на сьогодні вже 121 082”, – повідомив Кличко. 

Серед тих, хто захворіли: 510 жінок віком від 18 до 86 років і 7 дівчаток від 1 до 17 років. А також 363 чоловіка віком від 18 до 87 рокiв і 15 хлопчиків від 1 до 17 років. Захворіли, зокрема, 39 медиків.

До лікарень столиці госпіталізували 78 пацієнтів. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.

Одужали за добу 822 людини. Усього коронавірус подолали 46 349 мешканців столиці.

Найбільше випадків захворювання виявили в Дніпровському районі – 164,  у Деснянському – 134 та в  Дарницькому районі – 132 випадки.

“У стаціонарах медзакладів столиці сьогодні лікуються 1294 хворих на коронавірус. Із них 7 дітей. 812 пацієнтів – у важкому стані. Кисневу підтримку отримують 1096 людей. Під апаратами ШВЛ – 22 хворих. Заповненість ліжок в комунальних медзакладах сьогодні– понад 33 відсотки”, – зазначив Віталій Кличко.