< НАЗАД

Кличко: В Києві під час холодів працюватимуть 32 теплопункти в усіх районах

13.01.2021

«На Київ насувається різке похолодання. Міські служби готуються і до прибирання вулиць, якщо будуть снігопади. І до обігріву житлового фонду. А також облаштовують пункти обігріву. Зважаючи на те, що, за прогнозами, температура може знизитися до -15-17 градусів за Цельсієм, – зазначив мер. – Із 14 січня в Києві почнуть працювати 32 пункти обігріву в усіх районах міста. У цих пунктах можна буде отримати першу медичну допомогу, випити гарячого чаю.  А в деяких, за потреби, взяти собі теплий одяг і взуття», – повідомив Віталій Кличко. 

Ознайомитися з адресами, за якими працюватимуть пункти обігріву, можна буде на сайті КМДА.