< НАЗАД

Кличко: Коронавірус виявили ще в 1377 киян. 23 хворих померли

24.12.2020

«У Києві не зменшується кількість хворих на коронавірус. Іще 1377 інфікованих виявили минулої доби. 23 хворих померли. Усього за період пандемії в столиці 1802 летальних випадки від коронавірусу. Підтверджених випадків захворювання на сьогодні вже 105 040», – повідомив  Кличко.

Серед хворих, виявлених минулої доби: 796 жінок віком від 18 до 87 років, 530 чоловіків віком від 18 до 95 рокiв, 29 дівчаток від 2 до 17 років і 22 хлопчика від 10 місяців до 17 років.  

Захворіли, зокрема, і 36 медиків.

До лікарень столиці госпіталізували 69 пацієнтів. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.

Одужали за добу – 833 людини. Усього коронавірус подолали 35 761 мешканець Києва.

«Найбільше випадків захворювання виявили в Дарницькому районі – 275, у Дніпровському – 212 та в Деснянському районі – 200 випадків, – зазначив мер. – Вірус не відступає! Пам’ятайте про елементарні правила безпеки — носіть маску, користуйтесь антисептиком та дотримуйтесь соціальної дистанції. Бережіть себе!», – наголосив Віталій Кличко.