«Іще 756 хворих на коронавірус виявили в столиці за минулу добу. 14 людей померли. Усього коронавірус забрав життя 1713 киян. Підтверджених випадків захворювання на COVID-19 на сьогодні в Києві вже 100 450», – повідомив Кличко.
Захворіли: 415 жінок віком від 18 до 85 років, 281 чоловік віком від 18 до 88 років, 26 дівчаток від 2 до 17 років та 34 хлопчики від 4 до 17 років.
Захворіли, зокрема, 25 медиків.
До лікарень столиці госпіталізували 62 пацієнти. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.
Одужали за минулу добу 226 людей. Усього коронавірус подолали 32 175 мешканців Києва.
«Найбільше випадків захворювання минулої доби виявили в Дарницькому районі – 216, у Дніпровському — 170 та в Подільському районі – 79 випадків, – зазначив мер. – Будьте обережними! Не нехтуйте своїм здоров‘ям. Дотримуйтеся елементарних правил! Бережіть себе та тих, хто поруч!», – наголосив Віталій Кличко.