Про це мер Києва Віталій Кличко заявив, звітуючи про результати роботи міської влади в 2020 році.
«Інспекція з паркування сьогодні здійснює контроль за дотриманням правил стоянки, зупинки і паркування в кожному районі міста Києва. У 2020 році здійснили майже 50 тисяч евакуацій авто на штрафмайданчики. Цього року облаштували новий штрафмайданчик на 600 місць в центральній частині міста. Сума надходжень від штрафів до бюджету столиці склала майже 25 мільйонів гривень», – підкреслив Віталій Кличко.
Ви можете завантажити звіт у форматі PDF.