< НАЗАД

Кличко: Коронавірус виявили ще в 1512 киян. 31 людина померла

17.12.2020
“Іще 1512 хворих на коронавірус виявили в столиці за минулу добу. Померла 31 людина. Усього коронавірус забрав життя 1662 киян. Підтверджених випадків захворювання на COVID-19 на сьогодні в Києві вже 96 672”, – повідомив Кличко. 
 
Захворіли: 866 жінок віком від 18 до 93 років і 560 чоловіків віком від 18 до 95 років. А також 36 дівчаток від 8 місяців до 17 років та 50 хлопчиків від 11 місяців до 17 років. Захворіли, зокрема, 53 медики.
 
До лікарень столиці госпіталізували 106 пацієнтів. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.
 
Одужали за минулу добу 876 людей. Усього коронавірус подолали 30 773 мешканців Києва.
 
“Найбільше випадків захворювання минулої доби виявили в Деснянському районі – 263, Дніпровському — 253, Дарницькому районі – 195 випадків, – зазначив мер Києва. – Будьте обережними! Не нехтуйте своїм здоров‘ям. Дотримуйтеся елементарних правил! Бережіть себе та тих, хто поруч!” – наголосив Віталій Кличко.