«Іще 1475 хворих на коронавірус виявили в столиці за минулу добу. Померли 23 людини. Усього коронавірус забрав життя 1464 киян. Підтверджених випадків захворювання на COVID-19 на сьогодні в Києві вже 82 810», – повідомив Кличко.
Захворіли: 833 жінки віком від 18 до 94 років, 563 чоловіка віком від 18 до 93 років, 40 дівчаток від 1 до 17 років та 39 хлопчиків від 11 місяців до 17 років.
Захворіли, зокрема, 57 медиків.
До лікарень столиці госпіталізували 87 пацієнтів. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.
Одужали за минулу добу 557 людей. Усього коронавірус подолали 25 767 мешканців Києва.
«Найбільше випадків захворювання минулої доби виявили в Деснянському районі – 248, у Дніпровському — 203. Та в Дарницькому районі – 198 випадків, – зазначив мер. – Будьте обережними! Не нехтуйте своїм здоров‘ям. Дотримуйтеся елементарних правил! Бережіть себе та тих, хто поруч!», – наголосив Віталій Кличко.