< НАЗАД

Кличко: До лікарень столиці минулої доби госпіталізували найбільшу кількість киян від початку пандемії – 121 пацієнта

27.11.2020

“До лікарень столиці минулої доби госпіталізували 121 пацієнта. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів. Зазначу, що 121 людина – це найбільша кількість госпіталізованих за добу від початку пандемії. Загалом у стаціонарах медзакладів міста сьогодні лікуються 2088 хворих на коронавірус. Із них 31 дитина”, – сказав Віталій Кличко.

Він також повідомив, що у важкому стані перебувають 858 пацієнтів. Кисневу підтримку отримують 1233 людини. Під апаратами ШВЛ – 30 хворих.