“Іще 1399 хворих на коронавірус виявили в столиці за минулу добу. Померла 31 людина. Усього коронавірус забрав життя 1227 киян. Підтверджених випадків захворювання на COVID-19 на сьогодні в Києві вже 64 019”, – повідомив Кличко.
Захворіли: 809 жінок віком від 19 до 98 років і 502 чоловіки віком від 18 до 90 рокiв. А також 45 дівчаток від дев’яти місяців до 17 років та 43 хлопчика від одного місяця до 17 років. Захворіли, зокрема, і 65 медиків.
До лікарень столиці госпіталізували 107 пацієнтів. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.
Одужали за минулу добу 505 людей. Усього коронавірус подолали 21 942 мешканці Києва.
“Найбільше випадків захворювання минулої доби виявили в Деснянському районі – 250, у Святошинському— 202, в Солом‘янському районі – 179 випадків, – зазначив мер Києва. – Будьте обережними! Не нехтуйте своїм здоров‘ям. Дотримуйтеся елементарних правил! Бережіть себе та тих, хто поруч!” – наголосив Віталій Кличко.