“Динаміка захворюваності в столиці не зменшується. За минулу добу в Києві ще 1422 хворих на коронавірус. Померли 30 людей. Усього коронавірус забрав життя 1173 киян. Підтверджених випадків захворювання на COVID-19 на сьогодні в столиці вже 61 640”, – повідомив Кличко.
Захворіли: 865 жінок віком від 18 до 84 років і 471 чоловік віком від 19 до 86 рокiв. А також 51 дівчинка від дев’яти місяців до 17 років та 35 хлопчиків від 23 днів до 16 років. Захворів, зокрема, 81 медик.
До лікарень столиці госпіталізували 68 пацієнтів. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.
Одужали за минулу добу 347 людей. Усього коронавірус подолали 21 091 мешканець Києва.
“Найбільше випадків захворювання минулої доби виявили в Деснянському районі – 427, Подільському — 170, у Дарницькому районі – 159 випадків, – зауважив мер Києва. – Вірус стрімко розповсюджується. Будьте обережними і дотримуйтесь елементарних правил безпеки! Бережіть себе!” – наголосив Віталій Кличко.