До лікарень столиці госпіталізували 85 пацієнтів. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.
Одужали за минулу добу 38 людей. Всього коронавірус подолали 20 742 мешканця Києва.
“Найбільше випадків захворювання минулої доби виявили в Деснянському районі – 228, Дніпровському – 162 та в Оболонському районі – 146 випадків, – зауважив мер Києва. – Пам‘ятайте про елементарні, але такі необхідні правила. Не нехтуйте власним здоров‘ям! Бережіть себе!” – наголосив Віталій Кличко.