До лікарень столиці госпіталізували 82 пацієнти. Інші – на самоізоляції, під контролем лікарів.
Одужали за минулу добу 313 людей. Усього коронавірус подолали 20 704 мешканця Києва.
“Найбільше випадків захворювання минулої доби виявили в Деснянському районі – 315, Солом‘янському— 179, в Голосіівському і Подільському районах – по 114 випадків, – зазначив мер Києва. – Будьте обережними! Не нехтуйте своїм здоров‘ям. Дотримуйтеся елементарних правил! Бережіть себе та тих, хто поруч!” – наголосив Віталій Кличко.