“На жаль, і надалі збільшується в столиці і кількість хворих на коронавірус, яким потрібна госпіталізація. Сьогодні в стаціонарах медзакладів міста лікуються 1966 хворих на коронавірус. Із них 24 дитини. У важкому стані перебувають 730 пацієнтів. Кисневу підтримку отримують 1035 людей. Під апаратами ШВЛ – 35 хворих”, – сказав Віталій Кличко.