Кличко наголосив, що сьогодні дуже багато нарікань людей стосовно хабарництва та здирництва серед чиновників. Мер звернувся до киян з проханням звертатися особисто до нього з фактами таких дій. “Якщо є приклади хабарництва, то звертайтесь до мене особисто. Моє головне завдання – щоб хабарництва в київській владі не було”, – сказав мер Києва. Віталій Кличко також наголосив, що належним чином реагуватиме на всі подібні факти. “Якщо хтось з київських чиновників буде помічений у здирництві, то я буду позбавлятися таких чиновників і вони відповідатимуть за законом”, – наголосив столичний голова.
Віталій Кличко також додав, що жодної реформи ми не зможемо провести, якщо не зруйнуємо корупції. Водночас, підкреслив мер, самому йому буде важко боротися з такими проявами і тут потрібна воля суспільства. “Лише в цьому випадку ми приречені на перемогу”, – сказав він.