< НАЗАД

Кличко: Один дитячий садок закрили на карантин, ще два не відкриють через спалах захворювання на коронавірус серед персоналу

10.06.2020

«На сьогодні в столиці відкрилися 500 садочків. Їх наразі відвідують понад 19,5 тисяч дітей. До карантину до садків ходили щодня в середньому 55 тисяч вихованців, – сказав мер. – Повідомлю, що в садочку № 686 в Солом’янському районі виявили помічницю вихователя (няню) однієї з груп садка, що контактувала з хворим на коронавірус. Тест у працівниці садка – негативний. Але її відправили на самоізоляцію. Іншим співробітникам садочка та дітям (за згодою батьків) теж зроблять тести на коронавірус. Садок місто закрило на карантин», – повідомив Кличко.

Також, за словами мера, місто не відкриє два садки в Шевченківському районі, що готувалися до роботи. 

«В результаті перевірки персоналу, в одному із садочків виявили 14 інфікованих працівників. У другому – одного. Ці садки не працювали і поки працювати не будуть! Ми не можемо ризикувати здоров’ям дітей», – наголосив Віталій Кличко.