“Днями Міністерство освіти затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання. І столичні школи будуть керуватися цим графіком. Уже відомі дати ЗНО. З 15 по 17 червня у столичних школах проводитимуть пробне ЗНО за бажанням учнів. Основне зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться з 25 червня. Графік і місця проведення оцінювання будуть оприлюднені на сайті Департаменту освіти та науки КМДА. З усією необхідною інформацією”, – повідомив Кличко.
Він також розповів, як можна подати документи на зарахування дітей до садочків і шкіл.
“Щодо зарахування до садочків та шкіл. Розсилку запрошень до садочків, згідно поданих заявок і електронної черги, Департамент освіти поновить з 1 червня. І з цієї дати батьки можуть подати документи в електронному вигляді, – сказав мер. – А для вступу в перші класи шкіл треба подати оригінали необхідних документів. Їх прийматимуть в школах з 1 червня до 1 вересня”, – зазначив Віталій Кличко.