< НАЗАД

Кличко: У Києві хворіє багато дітей – від немовлят до підлітків. Причина – перш за все, недбалість і недотримання правил батьками

13.05.2020

 

«Окремо підкреслю: в Києві хворіє багато дітей – від немовлят до підлітків. Причина – перш за все, недбалість і недотримання правил батьками. Нехтування елементарними рекомендаціями. Сьогодні в столиці 126 хворих дітей. В лікарнях – перебувають 17 дітей і підлітків, – повідомив мер. –  Я вчора ввечері був у міській дитячій інфекційній лікарні. Так я вам скажу, всі бокси в ній заповнені хворими дітьми і пацієнтами з підозрою на коронавірус, – наголосив мер столиці. –  Я ще раз закликаю батьків: не ведіть дітей на майданчики, в публічні місця, не відпускайте безконтрольно гуляти. Ви несете відповідальність за здоров’я своєї дитини. Не будьте легковажними!», – звернувся до киян  Віталій Кличко.

Він також показав репортаж з лікарні, який відзняв на телефон.