




“Сьогодні, в День пам’яті та примирення, ми згадуємо і шануємо тих, хто боровся з нацизмом і героїчно захищав свою землю 75 років тому. З кожним роком все менше з нами ветеранів і свідків Другої світової. І сьогодні кожен із нас, як ніколи, розуміє ціну слова мир. Бо знову українцям зі зброєю в руках доводиться відстоювати цілісність та незалежність своєї держави”, – підкреслив мер Києва.
Він відзначив, що українці мають пам’ятати та шанувати тих, хто в різні часи боронив нашу землю.
“І ми повинні робити все, щоб не повторювалися трагічні помилки минулого, які накрили тоді страшною війною всю Європу”, – зазначив Віталій Кличко.