< НАЗАД

Кличко: Коронавірус у Києві підтвердили ще в 46 осіб. Вперше – три летальних випадки за добу

08.05.2020

“Ситуація з розповсюдженням вірусу – невтішна. Вперше за час боротьби Києва з пандемією, минулої доби в столиці – три летальних випадки від коронавірусу. Лабораторно підтвердили захворювання ще в 46 людей. Серед них – один медик. На сьогодні в столиці вже 1721 підтверджений випадок захворювання на COVID-19. 32 людини померли”, – сказав Кличко.

Так, серед тих, що захворіли: 18 жінок віком від 26 до 81 року і троє дівчаток – двох, восьми та тринадцяти років. 21 чоловік від 31 до 79 років та четверо хлопчиків, яким 9 місяців, 4, 7 та 9 років.
До лікарень столиці госпіталізували 20 пацієнтів. Інші – лікуються на самоізоляції, під контролем лікарів.

Загалом у лікарнях Києва зі всіх пацієнтів з коронавірусом – 44 у важкому стані. 5 із них– підключені до апаратів штучної вентиляції легень.

“Одужали в столиці за минулу добу 17 людей. Усього подолали хворобу за цей час 127 мешканців Києва”, – повідомив Віталій Кличко.