“У Києві продовжують працювати мобільні бригади медиків, які виїжджають до людей на забір зразків для ПЛР-тестів. Сьогодні в столиці таких 28 бригад. За минулу добу здійснили забір матеріалу у понад 260 киян”, – сказав Кличко.
Так, за його словами, загалом мобільні бригади відібрали більше семи тисяч зразків біоматеріалу у киян з підозрою на коронавірус. Тобто – майже половину від загальної кількості протестованих киян. Досліджують тести у чотирьох лабораторіях Києва.
“З усіх відібраних зразків позитивний результат дають приблизно 12 відсотків зроблених тестів. Сьогодні тестів у столиці поки вистачає. Але, як говорили раніше, ми очікуємо на наступну партію”, – наголосив мер Києва.