< НАЗАД

Кличко: За минулу добу коронавірус підтвердили у 52 осіб. 11 із них – медики

01.05.2020

«Друзі! Ще в 52 людей за минулу добу лабораторно підтвердили захворювання на коронавірус. 11 із них – медики. На сьогодні в столиці вже 1453 підтверджених випадки захворювання на COVID-19», – повідомив Кличко.

Серед тих, що захворіли: 

33 жінки віком від 20 до 88 років. І 2 дівчинки – чотирьох та семи років.

14 чоловікiв від 20 до 60 років. Та 3 хлопчики – від семи до шістнадцяти років.

Одужали за минулу добу 5 осiб. Усього в Києві подолали коронавірус 80 людей.

Також мер повідомив, що в столиці виявили осередки захворювання та закрили на карантин 2 гуртожитки. 

«Один – на вулиці Бажова, де виявили 1 хворого та 60 осіб, з якими він контактував. Другий – на вулиці Бойчука. Там 5 хворих і серед контактних осіб – усі мешканці гуртожитку. В будівлях обох гуртожитків здійснюють дезінфікуючі заходи. Хворих госпіталізували в лікарню. А ті, хто з ними контактував, – на самоізоляції, під медичним наглядом. Я ще раз звертаюся до всіх: вірус не відступив! Не ставтеся легковажно до свого здоров”я, не нехтуйте правилами безпеки», – наголосив Віталій Кличко.