< НАЗАД

Кличко: В столиці за минулу добу підтвердили ще 42 випадки захворювання на коронавірус. Двоє людей померли

21.04.2020

“Кількість киян, у яких лабораторно підтвердили захворювання на коронавірус, за минулу добу збільшилася ще на 42 людини. З них – 4 медики. За добу, що минула, в столиці, на жаль, ще 2 летальних випадки. Загалом у Києві вже 892 підтверджених випадки захворювання на COVID-19”, – сказав Кличко.

Так, серед тих, хто захворіли: 15 жінок віком від 25 до 67 років та дівчинка 7 років. І 25 чоловіків від 18 до 72 років, а також хлопчик, якому 5 років.

До лікарень столиці госпіталізували 13 пацієнтів. Інші лікуються на самоізоляції, під контролем медиків.