< НАЗАД

Кличко: Запроваджуємо карантин і в Іонінському монастирі

17.04.2020

“Хочу повідомити, що комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення про запровадження карантину на всій території Іонінського монастиря. Там теж раніше виявили кількох хворих і зараз працюють бригади санітарних лікарів. Медики оглядають служителів монастиря”, – сказав Віталій Кличко.

За словами мера Києва, ще 7 випадків захворювання зареєстрували у Києво-Печерській Лаврі.