Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.
«Вітчизняні вірусологи порахували, що якби ми вчасно не запровадили обмежувальних заходів, то в Україні вже було б близько 17 тисяч хворих на коронавірус. Це – дані Міністерства охорони здоров’я», – сказав мер столиці.
«В Італії кількість жертв коронавірусу наближається до 22 тисяч осіб. В цій країні зафіксували більше 165 тисяч випадків інфікування. І там теж не вірили в епідемію. А зараз – не можуть її стримати. Люди, які ширять соцмережами нісенітниці про коронавірус, люди, які закликають інших не дотримуватися обмежувальних заходів – ставлять під загрозу не тільки своє життя. Вони ставлять під загрозу життя кожного з нас, – сказав Кличко. – Часто говорять, мовляв, як швидко подолав епідемію Китай. Хочу нагадати, що там суворі обмеження тривали понад 2 місці. І там люди чітко дотримувалися умов самоізоляції», – підкреслив Віталій Кличко.
Він зазначив, що ситуація в Україні більш стабільна завдяки вчасно запровадженим обмежувальним заходам.