< НАЗАД

Кличко: Ще 32 служителя Києво-Печерської Лаври перевіряють на коронавірус

16.04.2020

“У Києво-Печерській Лаврі, яку закрили на карантин, тривають протиепідемічні заходи. Також медики контролюють стан хворих з легкою формою вірусу, які лікуються на самоізоляції на території Лаври. Усіх служителів оглядають щодня. За необхідності – госпіталізують. Вчора відібрали ще 32 зразки на тестування. І відправили їх в лабораторію. Результати тестів мають бути сьогодні, – сказав Кличко. – Є випадки захворювань і в Іонінському монастирі. Там сьогодні працюють санітарні лікарі. І ми розглядаємо питання закриття його на карантин”, – підкреслив мер Києва.