«Позавчора ми оголосили про запуск віртуальної платформи емоційної підтримки киян. Так от, за перший день роботи її послугами скористалися більше 10-ти тисяч мешканців міста.
Нагадаю, платформа створена при міському Моніторинговому центрі з протидії COVID-19», – зазначив Віталій Кличко.
За його словами, це – безкоштовний ресурс для киян. На ньому можна отримати емоційно-психологічну допомогу та консультації фахівців і тренерів Освітнього хабу міста Києва.
«Там можна знайти різні онлайн курси, спортивні онлайн тренування. Здійснити віртуальні екскурсії музеями столиці, подивитися вистави деяких театрів, – сказав мер. – Не сумуйте! Чим ретельніше ми дотримаємося правил, тим швидше повернемося до звичного життя», – звернувся до киян Віталій Кличко.