“Сьогодні я знову зустрічаюся з представниками всіх конфесій. І знову говоритиму про дотримання обмежень церквами і безпеку вірян. Вас же прошу і у Вербну неділю, і у Великдень залишитися вдома. І святкувати в колі найрідніших, – сказав Кличко. – Йдеться про ваше здоров’я і вашу безпеку. Кілька тижнів чіткого дотримання правил дозволять нам раніше вийти з цієї кризи”, – додав він.