Про це він розповів в ефірі телеканалу ЗІК.
«Я зустрічався з представниками всіх конфесій. Звернувся до них відповідально ставитися, дотримуватися обмежень і прислуховуватись до рекомендацій фахівців, медиків, які попереджають про небезпеку проведення заходів з великим скупчення людей, – сказав Кличко. – Я розумію, що велике світле свято Паска, я розумію, що після зими ми всі втомилися і хочемо спілкування, але, тим не менш, ми повинні робити все, аби дотримуватися обмежень тиждень-два-три, для того щоб зупинити поширення інфекції», – сказав Кличко.
Також мер Києва повідомив, що попросив священнослужителів проводити онлайн-служби.
«Я звернувся до представників конфесій за можливості проводити онлайн-служби, знаходити будь-яку можливість пояснювати людям, чому захворювання на коронавірус небезпечне. І, я сподіваюся що всі дослухалися, – підкреслив Кличко. – Наше завдання в тому – щоб кожен українець, кожен киянин був живий і здоровий. Не потрібно нехтувати загрозою. Багато людей говорить про конспірологію, перебільшення проблеми. Подивіться будь ласка на жахливі кадри з Італії, Іспаніії. Зараз майже така ситуація, незважаючи на одну з найкращих медичних систем, – в США. І нам потрібно зробити все, що від нас залежить, аби такого розповсюдження хвороби не відбулося у нас. Тому ще раз закликаю кожного відсвяткувати це свято в колі сім’ї. Так буде безпечніше», – підкреслив Віталій Кличко.