< НАЗАД

Кличко: На боротьбу з розповсюдженням коронавірусу столиця виділила 260 мільйонів гривень з резервного фонду міського бюджету

20.03.2020

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конфренції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Ми виділили 260 мільйонів гривень з резервного фонду бюджету столиці. Основні кошти спрямовані на закупівлю необхідного обладнання, ліків та засобів індивідуального захисту для лікарень Києва. Ми закуповуємо апарати штучної вентиляції легенів. Замовили 30 таких апаратів. А також придбали 10 апаратів тест-систем, закуповуємо медичні маски, захисні костюми, халати для медиків», – сказав Віталій Кличко.