< НАЗАД

Кличко звернувся до Державної аудиторської служби провести аудит діяльності всіх підрозділів КМДА

16.09.2019

“Зважаючи на інформацію, що поширюється в ЗМІ, про нібито бюджетні зловживання у місті Києві, звертаюся до вас щодо здійснення Державною аудиторською службою перевірки та аналізу фактичного стану справ щодо законного та ефективного використання комунальних коштів і майна, інших активів, правильності ведення бухгалтерського обліку й достовірності фінансової звітності, функціонування системи внутрішнього контролю”, – йдеться у зверненні мера Києва на ім’я голови Державної аудиторської служби України.