“Верховна Рада зняла недоторканність з народних депутатів України. Я вітаю це рішення. Адже не таємниця, що багато людей ішли в парламент, аби лобіювати свої інтереси, захищати свій бізнес, ховаючись за депутатською недоторканністю, – сказав мер. – Депутати повинні мати такі ж права, як і звичайні громадяни України, а не бути особливою кастою”, – заявив Кличко в коментарі журналістам.
Він зазначив, що українці вже давно вимагали зняти недоторканність з народних депутатів.
“Люди, які йдуть в парламент, повинні захищати не свій бізнес, а інтереси людей, які їх обрали”, – додав Віталій Кличко