«Я захоплююся киянами, які знаходять час і натхнення займатися спортом. Все більше мешканців столиці збираються в парках та зонах відпочинку, зранку чи ввечері, аби потренуватися на свіжому повітрі. Для здоров’я і бадьорості, для гарного настрою, – зазначив Кличко. – Спортивні групи активних мешканців займаються в усіх районах Києва. До тренувань можна долучитися в парках «Перемога», «Наталка», в «Куренівському» та «Партизанської слави», в інших зелених зонах», – написав мер столиці.
Він оприлюднив відео занять однієї з таких спортивних груп, що збирається біля Дніпра – на Русанівській набережній.
«Місцеві фітнес-тренери із задоволенням діляться з бажаючими секретами, як бути підтягнутими та почуватися бадьоро. Знайти групи спорту просто. Вони самоорганізовуються в соціальних мережах, є інформація і на сторінці КП «Київзеленбуд» у Facebook. Тож, поки ще тепло, долучайтеся! Бо Київ – місто активних і спортивних людей!», – наголосив Віталій Кличко.