“Коли такі речі говорить керівник Офісу Президента – це виглядає, як мінімум, дивно і некомпетентно. Ця прес-конференція нагадувала “байки зі склепу” – добірка пліток, маніпулятивних домислів і нічого більше, – зазначив Кличко. – Усі свої, як ви думаєте, “страшилки”, пане Богдане, передавайте до правоохоронних органів. І не ганьбіться подібними “інформаційними виступами”! Ви ще й законами і Конституцією маніпулюєте”, – підкреслив Віталій Кличко.
Він іще раз наголосив, що кияни обирають владу, на яку покладають відповідальність за все, що відбувається в місті. А спроби розділити посади мера та голови КМДА є намаганням позбавити громаду права впливати на процеси управління столицею і наступом на місцеве самоврядування.