“Друзі! Київ не тільки працює, кудись поспішає, рухається і метушиться. Київ іще й танцює! У літні дні чимало киян приходять в парки і зони відпочинку, щоб поринути у ритм танцю. Одні навчаються, інші – демонструють свою вправність у аргентинському танго, сальсі чи бачаті”, – зазначив Кличко в дописі до відео.
Так, активно відпочити й зарядитися позитивними емоціями від танцю в Києві можна вечорами з п‘ятниці до неділі у парку Шевченка, Маріїнському парку (в «Ракушці»), на Алеї художників і Поштовій площі.