













«Наші інспектори раніше здійснили перевірку і нарахували тут 622 носії, встановлені з порушенням вимог щодо розміщення реклами. Декілька десятків з них демонтували самі власники після того, як їм зробили зауваження. Інші конструкції прибирає “Київреклама”, – зазначив Кличко.
Також, за його словами, в столиці вже здійснили демонтаж рекламних носіїв з фасадів будинків на кількох вулицях. Зокрема, на Басейній, Нижньому та Верхньому Валах, Ярославовому Валу, на Прорізній. Загалом з фасадів вже прибрали 1 600 незаконних рекламних конструкцій.
Продовжує міська влада зменшувати кількість і наземних рекламних конструкцій (біг-бордів).