Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав мер Києва Віталій Кличко.
«Водій маршрутного таксі затриманий і дає свідчення правоохоронцям. Експерти працюють на місці, щоб з’ясувати причину жахливого ДТП, – відзначив мер.- Я щиро співчуваю постраждалим, за життя яких зараз борються медики. І хочу запевнити, усі винні, не тільки водій, понесуть покарання. – Я ініціюю перевірку комунального підприємства, якому належить маршрутка. Її результати будуть оприлюднені», – наголосив Віталій Кличко.
У четвер увечері водій маршрутного таксі №155 біля станції метро «Дорогожичі» збив на пішохідному переході трьох пішоходів, які переходили дорогу, коли їм горіло зелене світло світлофора.