Він наголосив, що нині 80—90 відсотків зовнішнього освітлення Києва не відповідає сучасним вимогам і нормативам з енергоефективності, довготривалості роботи та екологічним нормам. За словами столичного голови, заміна світильників з традиційними джерелами світла на світлодіодні дозволяє знизити енергоспоживання. «Реалізація програми з LED освітлення дає можливість економити 30 відсотків споживання електроенергії. І таке освітлення набагато яскравіше», – сказав Кличко.
Він зауважив, що на низці столичних вулиць вже замінене зовнішнє освітлення на сучасні LED світильники – на бульварі Лесі Українки, вулицях Олени Теліги, Петра Сагайдачного, Генерала Алмазова. «І на багатьох вулицях, в деяких парках та скверах міста освітлення буде замінене цього року. На це виділено 300 млн грн. Для нас це важливий напрямок. Адже йдеться про комфорт мешканців і безпеку руху», – додав Віталій Кличко.
Мер розповів, що щорічно Київ витрачає 120 млн грн на оплату за зовнішнє освітлення міста. «Використання нових сучасних технологій дає можливість економити щонайменше 30 відсотків коштів. Це великі кошти для нашого міста», – сказав Кличко.
У 2018 році «Київсвітло» здійснить заміну зовнішнього освітлення на LED освітлення на 163 об’єктах. Всього буде встановлено майже 12 тисяч LED ламп у 5 парках, на 39 прибудинкових територіях та 119 вулицях, площах, проспектах, мостах. «Кияни побачать зміни. Бо різниця між старим та новим освітленням суттєва», – зауважив міський голова.
Освітлення буде замінене на таких основних вулицях столиці: бульвар Дружби Народів, бульвар Вацлава Гавела, Саксаганського, Жилянська, Героїв Севастополя, Маршала Гречка, Миколи Закревського, Набережне Шосе, Центральна, Канальна, Борщагівська, Анни Ахматової, Автозаводська, Дегтярівська, Голосіївська та інші. «Цю програму ми реалізовуватимемо і в наступні роки, маючи значну економію ресурсів», – наголосив Віталій Кличко.