“Є вже всі узгодження, до кінця року роботи розпочнуться. І навесні наступного року вийдуть на повну потужність. Для повного запуску нової розв’язки потрібно півтора роки”, – наголосив мер.
Віталій Кличко зазначив, що для будівництва з‘їзду направо з проспекту Перемоги на вул. Гетьмана доведеться знести частину цеху заводу “Більшовик”.
Коментуючи проект реконструкції шляхопроводу, який вибрала столична влада, Віталій Кличко вкотре наголосив, що головними критеріями були вартість робіт, терміни втілення проекту та оптимальна організація руху.
“Трирівнева розв’язка, проект якої пропонували, гарно виглядає, але на неї потрібно більше 3 млрд грн та близько трьох років на будівництво. Враховуючи те, що частина її проходила б глибоко під землею, потрібно було б провести, зокрема, великі роботи із встановлення станцій відкачування води”, – сказав Кличко.