< BACK

Кличко: Через взаєморозуміння та співпрацю європейської молоді лежить шлях до справді єдиної, вільної та мирної Європи

04.09.2021

Мер Києва, лідер партії «УДАР» Віталій Кличко, як почесний гість,  виступив перед німецькою молоддю в Ганновері.

Захід був організований молодіжною організацією “Junge Union”. Участь у ньому також взяв Армін Лашет – лідер партії ХДС/ХСС. Партія «УДАР» вже понад 10 років є партнером ХДС/ХСС.

«Зараз я дивлюсь на вас і згадую молодих людей у себе на Батьківщині, в Україні.  Ви знаєте, що понад сім років ми, українці, боремось проти російської агресії. Боремось за свій європейський вибір. Для нас це означає право жити у великій європейській сім’ї.  І сьогодні ми намагаємось змінити нашу країну. Змінити відповідно до європейських стандартів та принципів. Ми прагнемо побудувати демократичну, сучасну державу, в якій кожна людина почувається вільно, і може реалізувати свій потенціал. Таким ми бачимо своє майбутнє. Чи вдасться нам здійснити свою мрію? Впевнений, що так!», – заявив Віталій Кличко.

Він зазначив, що успіх України, як і Німеччини, значною мірою залежить від активних і наполегливих молодих людей, яким небайдужа доля рідної країни.

Кличко нагадав, що багато молодих українців сьогодні зі зброєю в руках захищають свободу та суверенітет України. І також –  мир і стабільність у Європі.

«Багато молоді серед тих, хто намагається робити в Україні нову політику, створює стартапи, досягає успіху в креативних індустріях. Саме вони будують справді нову, ефективну, демократичну Україну. Україну відкриту для світу. Таких молодих людей багато і в нашій політичній партії «УДАР». Я мрію побачити, як тисячі молодих німців і молодих українців спілкуються між собою, працюють над спільними проектами, разом розробляють і втілюють в життя креативні ідеї. Шукають і знаходять відповіді на такі актуальні виклики, як, наприклад, зміни клімату. Саме через взаєморозуміння та співпрацю європейської молоді на базі спільних демократичних цінностей, – через неприйняття агресії та диктату  – лежить шлях до справді єдиної, вільної та мирної Європи», – наголосив Кличко.

Також, під час зустрічі з Арміном Лашетом, Віталій Кличко підкреслив, що Україна розраховує на подальшу підтримку Німеччиною суверенітету та територіальної цілісності  української держави, її боротьби проти російської агресії.

«Дуже важливо зберегти і навіть посилити санкції проти Російської Федерації. Зокрема, якщо Росія буде використовувати Північний потік-2 як інструмент геополітичної боротьби та засіб тиску на Україну, – сказав Кличко. – Ми переконані, що це – небезпечний проект для України та Європи, її енергетичної безпеки. Останні заяви Росії не залишають сумніву в цьому. Тому, однозначно, мають бути запобіжні механізми», – наголосив Віталій Кличко.