Публікації

Програма дій УДАРу для Києва

УДАР іде на парламентські вибори для того, щоб повернути киянам право бути господарями у своєму місті, обирати мера та контролювати діяльність влади.

Роки правління Черновецького-Попова, за яких київська земля, комунальне майно та підприємства  розпродавались за безцінь, забудовувались парки та нищилась київська історія – назавжди відійдуть у минуле.

Запровадивши якісно нові підходи в управлінні державою, ми зможемо вирішити проблеми, які найбільше турбують киян, та перетворимо Київ на місто, комфортне для життя, на столицю європейського рівня.

Для цього ми будемо діяти, щоби:

 

І. ЗЛАМАТИ КОРУПЦІЙНУ СИСТЕМУ В СТОЛИЦІ

· Повернути Києву землі, комунальні підприємства та дитячі садки, вкрадені командою Черновецького та забезпечити покарання винних. 

· Провести антикорупційну люстрацію київської влади. Зробити публічний аудит діяльності КМДА О. Попова на предмет корупційних зловживань та порушення прав киян. 

· Запровадити щорічну перевірку ефективності роботи київських чиновників. Ті, хто матиме найгірші результати - звільнятимуться з роботи. 

· Проводити продаж та здачу в оренду комунального майна та земельних ресурсів виключно на відкритих аукціонах.  Вся інформація про такі аукціони буде опублікована.

· Зменшити залежність киян від чиновників. Реалізувати принцип єдиного вікна та прозорого офісу при наданні органами влади будь-яких адміністративних послуг.

· Запровадити систему публічної бюджетної звітності, за якої кожен киянин зможе стежити за доходами і витратами столичного бюджету.

 

ІІ. ВСТАНОВИТИ КОНТРОЛЬ громадян НАД державою 

· Забезпечити киянам право скасовувати на референдумі рішення органів державної влади і місцевого самоврядування. 

· Надати киянам право відкликати депутатів та висловлювати недовіру керівникам органів місцевої влади, які не виконують взяті перед ними зобов’язання. 

· Молоді кияни, яким виповнилося 16 років, отримають право голосу на місцевих виборах і стануть повноправним учасниками життя столиці. 

· Створити на базі ТРК «Київ» громадське телебачення. Кияни отримають реальний механізм контролю за діями влади. 

· Посилити контроль за ефективністю правоохоронних органів з метою підвищення особистої безпеки киян та скорочення рівня кримінальних злочинів. 

 

ІІІ. гарантувати киянам РІВНі МОЖЛИВОСТі

· Встановити контроль за цінами монополістів на комунальні послуги, продукти харчування та паливо. Не допускати необґрунтованого підвищення цін.

· Забезпечити в повному обсязі виконання всіх соціальних програм та виплат на підтримку пенсіонерів, сиріт, інвалідів, матерів, студентів, молодих спеціалістів.

· Посилити законодавчі гарантії для працевлаштування молоді та справедливої оплати праці молодих спеціалістів.

· Повернути киянам дитсадки, які перепрофілювала команда Черновецького. Передбачити будівництво нових шкіл та дитячих садків у тих мікрорайонах, де їх не вистачає. Забезпечити відкритий доступ до інформації про наявність вільних місць в дитсадках і школах. 

· Створити дієву систему заохочення київських учителів та лікарів: муніципальних доплат, пільгового кредитування житла. 

· Створити умови для збільшення будівництва доступного житла для киян. Запровадити дієву систему контролю забудовників. Гарантувати на державному рівні захист коштів населення від недобросовісних забудовників. 

· Створити умови для повноцінного життя в місті людям з обмеженими фізичними можливостями. 

· Гарантувати рівні права для бізнесу. Удосконалити спрощену систему оподаткування для малого та мікробізнесу. Наблизити загальну систему оподаткування за принципами адміністрування до спрощеної.

· Встановити чіткі правила роздрібної торгівлі та навести порядок з МАФами. Діяльність торгових об’єктів не має перешкоджати комфорту киян.

 

ІV. надати ВЛАДУ КИЇВСЬКІЙ ГРОМАДІ

· Повернути обраному киянами міському голові повноваження голови Київської міської державної адміністрації.

· Запровадити вибори мера Києва у два тури, для того щоб новий мер обов’язково отримав мандат довіри від більшості киян.

· Залишити в Києві 100% податку на доходи фізичних осіб. Сьогодні в міста безповоротно забирається близько 7 млрд. грн. в державний бюджет.

· Забезпечити відкритість роботи Київради та депутатських комісій, доступ киян до усіх їхніх рішень та проектів. Усі важливі рішення, зокрема, бюджет міста та програми соціально-економічного розвитку, проходитимуть громадське обговорення. 

· Створити законодавчі умови для розвитку органів самоорганізації населення. Перетворити їх на ефективний механізм захисту спільних інтересів киян на локальному рівні. 

· Рішення влади щодо Стратегії розвитку міста Києва та Генерального плану міста будуть переглянуті відповідно до інтересів киян.

 

V. ДОСЯГТИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ ЖИТТЯ

· Гарантувати базовий набір безкоштовних медичних послуг для всіх мешканців столиці та запровадити дієву систему медичного страхування. Припинити закриття медичних закладів у Києві під приводом так званої «медичної реформи» влади.

· Збільшити кількість дитячих і спортивних майданчиків, та провести впорядкування всіх міських спортивно-оздоровчих об’єктів у Києві. Пропагувати здоровий спосіб життя серед молоді. 

· Запровадити систему контролю якості житлово-комунальних послуг та впроваджувати енерго- та ресурсозберігаючі технології для зменшення видатків киян на ці послуги.

· Врегулювати суперечливі норми законодавства щодо створення та діяльності ОСББ, з метою посилення захисту інтересів власників квартир.

· Підтримати будівництво на території Києва сучасних університетських містечок європейського рівня. 

· Вирішити транспортну проблему за рахунок розвитку громадського наземного та підземного транспорту, побудови паркінгів. Пришвидшити будівництво метро на Троєщину. Ремонт доріг відбуватиметься в інтересах мешканців, а не високопосадовців.

· Запровадити кримінальну відповідальність за руйнування пам’яток історії та культури, забудову історичного центру міста, знищення зелених зон в місті. Припинити руйнування Андріївського узвозу та Гостинного двору. 

· Вирішити екологічні проблеми столиці:  зберегти лісові масиви довкола Києва, покращити якість питної води, очистити київські водойми, побудувати сучасні сміттєпереробні заводи за межею міста, провести реконструкцію Бортницької станції аерації.

 

Партія УДАР Віталія Кличка – єдина сила в Києві, яка послідовно захищає права киян та протидіє незаконним рішенням чиновників. 

Здобувши перемогу на парламентських виборах, ми зробимо все для того, щоб влада діяла в інтересах киян і ця програма дій була реалізована.

Переможемо в Києві – Переможемо в Україні!

  3 Вересня 2012 +Коментар | подобається