КИЇВСЬКА МІСЬКА МІСЦЕВА ОРГАНІЗАЦІЯ

slogan

«УДАР» заявляє про провокації у столичних округах - ввиборців вводять в оману

«УДАР» заявляє про провокації у столичних округах - виборців вводять в оману
Партія «УДАР» заявляє про те, що навіть в день тиші відбуваються провокації та спроби дискредитувати кандидатів від «УДАРу» та ввести в оману виборців. Так в партії прокоментували ситуацію, яка склалася у 212 виборчому окрузі в столиці, мешканці якого знайшли у свої поштових скриньках листівки начебто від імені «УДАРу» про зняття з перегонів кандидата від партії Кирила Куликова.

Віктор Чумак: Брудні технології та «джинса» від Олесяя Довгого у 214 виборчому окрузі не допоможуть йому потрапити у Верховну Раду

Віктор Чумак: Брудні технології та «джинса» від Олеся Довгого у 214 виборчому окрузі не допоможуть йому потрапити у Верховну Раду
«Брудні технології Олеся Довгого хоч і коштують шалених грошей, але навряд чи допоможуть йому «протиснутись» до Верховної Ради», - так прокоментував Віктор Чумак факт трансляції на деяких київських FM-станціях недостовірних новин про те, що кандидат від ВО «Батьківщина» Юрій Ганущак начебто зняв свою кандидатуру у 214 виборчому окрузі на користь Олеся Довгого.

Вибором керує сумління, а не гроші

Вибором керує сумління, а не гроші
Не вірте тим, хто намагається вас підкупити

На Оболоні УДАР працює для дітей

На Оболоні УДАР працює для дітей
Наприкінці жовтня на Оболоні за адресою Прирічна, 35 активісти партії «УДАР» на чолі з кандидатом у народні депутати по 217-му виборчому округу Юрієм Крикуновим розпочали будівництво дитячого майданчика.

Чесність перемагає

Чесність перемагає
Від стрімкого зростання рейтингу «УДАРу» в опонентів вже паморочиться у голові. Вони відверто не знають, що із цим робити і, часом, йдуть на такі кроки, від яких взагалі втрачають будь-яку підтримку.  З одного боку, нам це на руку, а з іншого, дуже неприємно, коли опоненти перетворюють виборчі змагання на брутальні махінації.

УДАРівці обговорили сучасні проблеми малого і середннього бізнесу

УДАРівці обговорили сучасні проблеми малого і середнього бізнесу
   Днями пройшла зустріч Всеукраїнського об\'єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» Оксани Продан та директора  програм Благодійного фонду сприяння розвитку політичної та правової культури Руслана Брицького з представниками малого та середнього бізнесу Шевченківського району Києва.

Єдина зелена зона для відпочинку в Дніпровському раййоні Києва може бути втрачена через дії столичної влади

Єдина зелена зона для відпочинку в Дніпровському районі Києва може бути втрачена через дії столичної влади
Єдина зелена зона для відпочинку в Дніпровському районі Києва може бути втрачена через дії столичної влади. Про це заявила заступник голови фракції “УДАР” у Київраді Наталія Новак, коментуючи початок будівельних робіт у столичному парку Перемога.

Сьогодні Віталій Кличко проведе три зустрічі з киянаами

Сьогодні Віталій Кличко проведе три зустрічі з киянами
У понеділок, 15 жовтня, лідер партії УДАР зустрінеться з мешканцями Голосіївського, Солом\'янського та Шевченківського районів

Віталій Кличко: Ми повинні жити за європейськими закоонами

Віталій Кличко: Ми повинні жити за європейськими законами
В Україні мають панувати демократичні закони, а не принципи, за якими живе кримінальний світ. Про це заявив лідер партії «УДАР» Віталій Кличко під час спілкування з мешканцями столичних Позняків.

На 215 окрузі столиці «ударівці» виловили вже другу гаазету з чорнухою проти Ігоря Опадчого

На 215 окрузі столиці «ударівці» виловили вже другу газету з чорнухою проти Ігоря Опадчого
Вже в друге за день на 215 окрузі столиці «ударівці» виловили чорнушку газету проти партії «УДАР» та її кандидатів-мажоритарників. 

Представники “УДАРу” допомогли правоохоронцям арешштувати у Києві черговий тираж “чорнухи”

Представники “УДАРу” допомогли правоохоронцям арештувати у Києві черговий тираж “чорнухи”
12 жовтня представники виборчого штабу “УДАРу” зуміли вистежити на столичній Троєщині 300-тисячний наклад газети з контрагітацією проти демократичних сил. Активістка “УДАРу” прослідувала за машиною, що розвозила “незаконні” газети, і знайшла гараж, у якому зберігалися пачки агіток для подальшого розповсюдження.

У Києві розповсюджується фальшива газета з чорним піЖаром, спрямованим проти УДАРу

У Києві розповсюджується фальшива газета з чорним піаром, спрямованим проти УДАРу
В усіх районах Києва на станціях метро величезним накладом (300 тисяч примірників) розповсюджується фальшива газета «Столичные ведомости» з чорним піаром проти партії УДАР Віталія Кличка, повідомляє прес-служба Київського міського виборчого штабу партії. 

УДАР: Нинішні межі Києва сприяють земельному дерибанѽу

УДАР: Нинішні межі Києва сприяють земельному дерибану
«Угоду між Києвом та областю про визначення меж столиці повинен підписувати новий мер, який буде обраний киянами, а не чиновник, призначений Адміністрацією Президента. Тим більше, що позиція голови КМДА Попова про те, що межі Києва не потрібно розширювати, не відповідає потребам міста». Так заступник голови фракції УДАР у Київраді Наталія Новак прокоментувала інформацію про заплановане найближчим часом підписання угоди між КМДА та Київською ОДА про визначення меж столиці й області.

УДАР: Кампанія Пабата побудована на обмані й підкупі киян

УДАР: Кампанія Пабата побудована на обмані й підкупі киян
«Використання адмінресурсу, обман і підкуп виборців є головними інструментами виборчої кампанії Олександра Пабата», – так кандидат від партії УДАР Віталія Кличка Сергій Федорченко оцінив виборчу кампанію свого головного виборчого конкурента по 219 виборчому округу в Святошинському районі Києва.

Попов шукає виправдання непідготовленості до опалюввального сезону

Попов шукає виправдання непідготовленості до опалювального сезону
Своєю заявою про відсутність у Києва коштів, щоб розрахуватися за енергопостачання, Попов наперед шукає виправдання за непідготовленість комунального господарства до опалювального сезону. Так заступник голови фракції УДАР у Київраді Наталія Новак прокоментувала заяву голови КМДА про те, що в міста не вистачить коштів, щоб на 100% розрахуватися за енергопостачання з «Київенерго».
Публікації
Сучасній Україні бракує нових партій і нових політичних лідерів. Водночас є попит на нові політичні сили й обличчя, чиї пріоритети в політиці були б наповнені справжнім змістом. Цей попит міг би задовольнити один з найвідоміших у світі українців, спортсмен і політичний діяч Віталій Кличко та його партія «УДАР». Принаймні такої думки дотримуються німецькі політологи, з якими вдалося поспілкуватися Deutsche Welle.

Віталій Кличко – чемпіон світу з боксу у надважкій ваговій категорії, проте боротьба за майбутнє України може виявитись найважчим випробуванням у його кар’єрі.
21 Грудня 2011 +Коментар | подобається

УДАР іде на парламентські вибори для того, щоб повернути киянам право бути господарями у своєму місті, обирати мера та контролювати діяльність влади.
3 Вересня 2012 +Коментар | подобається